Σε δημόσια διαβούλευση το Επιχειρησιακό Πρόγραμμα 2015-2019 του Δήμου Αγίου Βασιλείου (Α΄ Φάση).
![Σε δημόσια διαβούλευση το Επιχειρησιακό Πρόγραμμα 2015-2019 του Δήμου Αγίου Βασιλείου (Α΄ Φάση).](/images/made/images/uploads/posts/sbr-survey-results_856_483_76.jpg)
Φωτο:medianalysis.net
Σε δημόσια διαβούλευση θέτει ο Δήμος Αγίου Βασιλείου το «Επιχειρησιακό Σχέδιο Δήμου Αγίου Βασιλείου 2015 – 2019 (Πρώτη φάση – Στρατηγικός Σχεδιασμός)».
Nα σημειωθεί ότι στα πλαίσια της Δημόσιας Διαβούλευσης ο Δήμος έχει ετοιμάσει και θέτει στη διάθεση των Δημοτών και τοπικών φορέων του Δ. Αγίου Βασιλείου ερωτηματολόγιο, για να διατυπώσουν τις απόψεις τους και να καταθέσουν τις προτάσεις τους.
Μάλιστα η υποβολή των προτάσεων και των ερωτηματολογίων μπορεί να γίνεται μέχρι τις 28 Απριλίου 2015 ηλεκτρονικά στη διεύθυνση :[email protected] και σε έντυπη μορφή στη διεύθυνση: Δήμος Αγίου Βασιλείου,Σπήλι, τ.κ. 74053.
Δείτε επίσης
- Μια πρωτότυπη μουσικοθεατρική αφήγηση απόψε στο Τυμπάκι
- Nέος δυνατός σεισμός-Αισθητός και στη Μεσαρα
- Λειψυδρία: Χωρίς αντίκρισμα η κήρυξη των δήμων σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης
- Επέτειος 200 χρόνων απο τον θάνατο του αγωνιστή Μιχαήλ Κουρμούλη
- Η πιο ξηροθερμική περιοχή στην Κρήτη η Μεσαρά!