Προληπτικός έλεγχος για την λοίμωξη Covid-19 στο Ασήμι
![Προληπτικός έλεγχος για την λοίμωξη Covid-19 στο Ασήμι](/images/made/images/uploads/posts/rapid_test_856_428_76.jpg)
Σε δωρεάν προληπτικό έλεγχο (rapid test) για την λοίμωξη Covid-19 θα έχουν την ευκαιρία να υποβληθούν οι δημότες του Δήμου Γόρτυνας, την Πέμπτη 25 Μαΐου 2023. Κλιμάκιο του ΕΟΔΥ θα βρίσκεται από τις 10:00 ως τις 14:00 στο Δημοτικό Κατάστημα Ασημίου. Η προσέλευση του κοινού που επιθυμεί να υποβληθεί σε τεστ είναι ελεύθερη. Οι προσερχόμενοι θα πρέπει να γνωρίζουν τον ΑΜΚΑ τους και τον Αριθμό Δελτίου Ταυτότητας.
Δείτε επίσης
- Μια πρωτότυπη μουσικοθεατρική αφήγηση απόψε στο Τυμπάκι
- Nέος δυνατός σεισμός-Αισθητός και στη Μεσαρα
- Λειψυδρία: Χωρίς αντίκρισμα η κήρυξη των δήμων σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης
- Επέτειος 200 χρόνων απο τον θάνατο του αγωνιστή Μιχαήλ Κουρμούλη
- Η πιο ξηροθερμική περιοχή στην Κρήτη η Μεσαρά!