Γλυκές δημιουργίες στον 5ο Διεθνή Διαγωνισμό Παραδοσιακής Κουζίνας στο Ζαρό
![Γλυκές δημιουργίες στον 5ο Διεθνή Διαγωνισμό Παραδοσιακής Κουζίνας στο Ζαρό](/images/made/images/uploads/posts/giannis_papadopoulos_zaros_855_482_76.jpg)
Στον 5ο Διεθνή Διαγωνισμό Παραδοσιακής Κουζίνας στο Ζαρό, στις 25, 26 και 27 Μαρτίου 2016, θα βρίσκεται εκτός των άλλων και ο γνωστός Chef Patisserie, κ. Γιάννης Παπαδόπουλος
Ο κ. Παπαδόπουλος θα μας μεταδώσει τις γνώσεις του στην Καλλιτεχνική Ζαχαροπλαστική δημιουργώντας έργα από ζαχαρόπαστα - γαρνιτούρες με ζαχαρόπαστα σε Cupcake και μπισκότα, καθώς και δημιουργίες γλυκών με βάση την στέβια.
Δείτε επίσης
- Μια πρωτότυπη μουσικοθεατρική αφήγηση απόψε στο Τυμπάκι
- Nέος δυνατός σεισμός-Αισθητός και στη Μεσαρα
- Λειψυδρία: Χωρίς αντίκρισμα η κήρυξη των δήμων σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης
- Επέτειος 200 χρόνων απο τον θάνατο του αγωνιστή Μιχαήλ Κουρμούλη
- Η πιο ξηροθερμική περιοχή στην Κρήτη η Μεσαρά!