Γ’ Εθνική: Νέα εντός έδρας ήττα για τον Α.Ο.Τ-Τα αποτελέσματα του Σαββάτου

17 December, 2022 ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣΑΡΘΡΑ

Το Τυμπάκι δεν κατάφερε να πάρει ένα θετικό αποτέλεσμα από το παιχνίδι της 6ης αγωνιστικής με την Θύελλα Ραφήνας στην έδρα του, αφού οι φιλοξενούμενοι έφυγαν με τη νίκη με σκορ 1-0.

Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης πέτυχε ο Φύτρος στο 34ο λεπτό της αναμέτρησης, με το παιχνίδι να μην έχει πολλές μεγάλες φάσεις και να μην διεκδικεί… δάφνες ποιότητας. Η ομάδα του Μιχάλη Κουτεντάκη ολοκλήρωσε το παιχνίδι με δέκα παίκτες λόγω της αποβολής του Κουρουθιανάκη στο 93ο λεπτό.

Tυμπάκι: Δημαράκης, Βρεττός, Δουλγεράκης, Κουρουθιανάκης, Λούσι (80′ Παπαδάκης), Αριστεινίδης (13′ λ.τρ. Φραγκιαδουλάκης – 69′ Νικολακάκης), Γκελοσάνι, Σένκα, Τριανταφυλλίης, Βακράκος, Ζαφείρης (80′ Κουκούλης)

Θύελλα Ραφήνας: Κουμής, Γεωργόπουλος, Φύτρος, Δημητρίου, Μαργέτης, Μαρτίνος, Ντόσκας (85′ Μπαριτάκης), Σουλτανίδης, Τόσκα, Γούλας (79′ Νάκας), Παντελίδης (79′ Αράπης)

Γ εθνική (5ος όμιλος)
6η Αγωνιστική
Αποτελέσματα

Σάββατο 17/12

15.00

15.00

Αλμυρός – Γιούχτας  2-2 87′ Κοιλιάρας Γ., 90΄Αντερσον – 2΄αυτ. Αγαπάκης, 69΄Δωματάς πεν.    Κόκκινες: Γιαλούσης (43΄), Νύκταρης (61΄)

Πόρος – Μοσχάτο 4-3 (45΄, 58΄, 82΄) Καστελιανάκης, 67΄Φρόκου – (4΄, 33΄)Πασαλίδης, 18΄Κουτσούμπας

ΑΟΤ – Θύελλα Ραφήνας 0-1 34΄Φύτρος

Εθνικός – Μαρκό 0-0

Φωστήρας – Κερατσίνι 1-1

Άγιος Ιερόθεος – Άρης Πετρούπολης 0-3