Γ’ Εθνική: Βαθμός μετά απο καιρό για τον ΑΟΤ-Τα αποτελέσματα

05 February, 2023 ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣΑΡΘΡΑ

Άρης Πετρούπολης και ΑΟΤ αναμετρήθηκαν στην Αθήνα, με το τελικό αποτέλεσμα να είναι 1-1, για την 12η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής.

Το 1-0 για τους γηπεδούχους, όπου ήταν και το σκορ ημιχρόνου, το έκανε ο Αργυρίου στο 35′.

Στο δεύτερο 45λεπτο η ομάδα του Τυμπακίου μπήκε καλύτερα και κατάφερε να βρει το γκολ της ισοφάρισης με τον Παραθυρά στο 71′.

Το 1-1 παρέμεινε ως το τέλος της αναμέτρησης, με τους γηπεδούχους να ανεβαίνουν στην 6η θέση με 19 βαθμούς και τους φιλοξενούμενους να παραμένουν στην προ τελευταία θέση με 5.

Άρης Πετρούπολης: Καραστέργιος, Κορώνης, Λεβέντης, Μενάι, Τσατσαρής, Γάγγος, Ντάφλας, Ρέτσος, Αντωνακόπουλος, Αργυρίου, Γκούφας

ΑΟΤ: Σταυρακάκης, Καμνέλιους, Κουρουθιανάκης, Λούσι, Σπυριδάκης, Γκελοσάνι, Μεϊρέλες, Ούγκο Σίλβα, Παραθυράς, Φραγκιαδουλάκης, Βακράκος